25 Nisan 2013 Perşembe

messenger çanta

Uzun zaman önce yaptığım messenger çantamı da bloğuma ekleyebilmiş olmanın sevinci içindeyim sayın izleyiciler.    Döşemelik kumaştan diktiğim bu çantanın kapağında kumaş boyası ve boncuklar kullandım. Makinada yıkanabilen kullanışlı bir çanta oldu.

24 Nisan 2013 Çarşamba

MARİLYN MONROE BÜYÜK DERİ SAPLI ÇANTA VE TAKIM MAKYAJ ÇANTASI hediyeli çekiliş var...

Sevgili Yasemin bloğunda bir çekiliş yapmış; kendi diktiği Marilyn Monroe desenli çantalarından hediye ediyor. katılmak isteyenler çekilişe buradan ulaşabilirler...


10 Nisan 2013 Çarşamba

Pamo Tasarım facebook ta...

  Sonunda facebook ta ki sayfamın düzenlemesini  yavaş yavaş bitiriyorum. Bugüne kadar yaptığım;  kolye, yüzük, bileklik, çanta, bez bebek gibi tüm işlerime sayfamdan ulaşabilirsiniz.


2 Nisan 2013 Salı

nişan tepsisi

   Bu hafta arkadaşımın ne zamandır isteyip tarif ettiği nişan tepsisini bitirip teslim ettim. Sonuçtan o da ben de çok memnun kaldık. Çok keyifli bir iş oldu benim için.
   Bizim evlendiğimiz zaman böyle şeyler  hiç gelmemişti benim aklıma, gerçi tarzım da değil ama annem görse bayılırdı herhalde :)) 

Pınar'cım şimdiden mutluluklar dilerim, güle güle kullan.

1 Nisan 2013 Pazartesi

Kalıp paylaşımı

   Uzun zamandır sanala aktarmaya calıstığım oyuncak bebek kalıplarını bitirebildim nihayet. Çoğunlukla kendim kalıp hazırlıyorum ama bunlar da fikir olabiliyor dikişte. Boyut olarak genelde a4 kağıt boyunu tercih ediyorum.bazen boyut istedigim gibi basılmadığında word sayfasına fotoğrafı ekleyip kenardan köşeden çekiştirip sayfa boyuna göre hazırlıyorum.
  Kalıpların bloğuna  buradan ( arşive ise buradan)  ulaşabilirsiniz. Yeni kalıplar buldukça eklemeye devam ediciimm öperli...